Pałac Tarnowskich

Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie

Zespół pałacowo-parkowy – powstały w 1820 r. jako siedziba Jerzego Dobrzańskiego – położony jest w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego, na wzgórzu, przy trasie Rzeszów Warszawa. W pobliżu znajduje się kompleks Sportowo-Wypoczynkowy „RAWSZCZYZNA”.

W zabytkowych wnętrzach pałacu organizujemy szkolenia firmowe, konferencje, spotkania rodzinne, eleganckie przyjęcia okolicznościowe, wesela i inne imprezy, których format zależny jest jedynie od fantazji naszych gości.

W okresie ciepłym oferujemy miejsce na grillowanie dla 200 osób (a z przylegającą pergolą nawet dla 500 osób) w Chacie Myśliwskiej położonej w parku. To miejsce imprez, pikników, spotkań przy grillu, imprez firmowych – cykliczne kino plenerowe "Kadr", dyskotek z możliwością wynajmu DJ-a, itp.

W podziemiach pałacu – zabytkowych piwnicach – mieści się Restauracja z polską kuchnią, a również z kuchnią świata o oryginalnym wnętrzu. Czynna od godziny 11:00, oferuje ok. 60 miejsc konsumpcyjnych.

W Sali Balowej organizujemy wesela, eleganckie przyjęcia okolicznościowe, konferencje, ... – dla ok. 180 osób. Do dyspozycji gości oddajemy nagłośnienie oraz sprzęt multimedialny.

Miejsca noclegowe stanowi 31 pokoi:

  • 2 pokoje 1-osobowe (po ich wykorzystaniu każdy pokój dwuosobowy staje się pokojem jednoosobowym),
  • 23 pokoje 2-osobowe,
  • 1 pokój 3-osobowy,
  • 5 pokoi 4-osobowych (a gdyby nie było zapotrzebowania na pokoje 4-osobowe stają się one pokojami 3 osobowymi :).

Wszystkich miejsc noclegowych jest 71, z możliwością rozszerzenia poprzez dostawki dla max 90 osób.