Gospodarstwo agroturystyczne „Pod różą”

Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie Magiczne Wędrowanie

Góry Świętokrzyskie. Huta Podłysica, gm Bieliny.

Nasze gospodarstwo położone jest w samym sercu Gór Świętokrzyskich u stóp Łysej Góry.

Dom położony jest nieopodal lasu obfitującego w runo leśne, z dala od hałaśliwych tras.
Oznakowane szlaki turystyczne przechodzące przez Puszczę Jodłową stwarzają dogodne warunki do aktywnego wypoczynku (udostępniamy rowery).

Cisza i spokój, oraz rodzinna atmosfera zapewniają przyjemny wypoczynek.
Na terenie gospodarstwa jest staw pełen ryb z możliwością wędkowania. Nad brzegiem znajduje się kamienny grill, gdzie można upiec samodzielnie złowioną rybę (wypożyczamy sprzęt wędkarski). Zadaszona altanka jest doskonałym miejscem na pogawędki przy ognisku lub grillu.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest „gospodarstwem czynnym”. Mamy krowę, cielaki, kury.  Specjalizujemy się w uprawie truskawek (5 ha). Można u nas korzystać z dobrodziejstw płodów rolnych, zbierać dla siebie truskawki i owoce w sadzie (wiśnie, czereśnie, jabłka), a także włączyć się w życie gospodarstwa: pielić, kopać ziemniaki, siać zboże.

Specjalnie dla naszych Małych Gości stworzyliśmy plac zabaw.

Zaplecze noclegowe

  • pokój 3-osobowy na parterze z TV, osobnym wejściem, łazienką w korytarzu do wyłącznej dyspozycji gości;
  • na piętrze: jeden pokój 4-osobowy z balkonem i TV (balkon z prześlicznym widokiem); jeden pokój 2-osobowy z TV; wspólna łazienka z prysznicem;
  • jadalnia z TV,
  • aneks kuchenny: czajnik bezprzewodowy, lodówka, naczynia.

Dzieci do 3 lat i z własną pościelą (+własne łóżeczko turystyczne) goszczą u nas bezpłatnie.